HakkımızdaAksaray Asude Konağı


8 Yıllık tecrübemiz profesyonel yönetim anlayışımız ve evinizin rahatlığında bir yurttan çok daha fazlası...

Apartımız Çarşı merkezi, alışveriş merkezi ve yeşil alanlara 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Çağdaş ve modern çizgiler taşıyarak projelendirilen ve deprem yönetmenliklerine göre inşa edilen Asude Konağı Kız Apartının her köşesi kullanıma uygun olarak dizayn edilmiştir. 


Tecrübeli kadromuzla Temizlik ve konfor için ortak kullanım alanları olan tuvalet ve banyo temizliğini her gün, tüm yurdumuzu haftada 3 gün dip bucak temizliyoruz.  Genel güvenlik kontrollerimiz için 24 saat güvenlik kameralarımız ve gece boyu yurtta nöbetçi idari personelimizle 7/24 Güvenli ve huzurlu bir ortam sunuyoruz. 

Apartımızda 1-2-3 ve 4 er kişilik oda hizmetimizle birlikte odalarımızda her öğrenci için yatak ,giysi dolabı, raflı komodin,  çalışması masa ve sandalyesi bulunmaktadır.


Tek kişilik süit odalarımızda ise yatak , giysi dolabı, raflı komodin,  koltuk , televizyon,  çalışma  masası ve  sandalyesi bulunmaktadır. 

Apartımızda Ortak kullanım alanlarında her 10 kişilik gruplara 

 • * 1 çamaşır makinası 
 • * 2 çamaşır kurutma askılığı   
 • * Buz dolabı * Ütü ve ütü masası imkânı 


Sınav haftalarında Öğrencilerimizin daha verimli çalışabilmeleri için etüt katındaki odalarımızda çalışma alanı oluşturulup her öğrenci için bir adet çalışması masası ve sandalyesi bulunmaktadır.

 Eğitim koçluğu imkanımızla YKS- DGS -KPSS- ALES gibi sınavlara girecek öğrencilerimize eğitim koçluğu imkânı sunmaktayız.

Sosyal Aktivitelerimizle moral motivasyon sağlamak amacıyla tiyatro ve sinema etkinlikleri, eğlence akşamları ve gezi imkanları ile tüm süreçte öğrencilerimizin yanındayız. 


Öğrencilerimizin rahatlıkla dinlenebilecekleri, telefon görüşmelerini yapabilecekleri, TV izleyebilecekleri dinlenme salonumuz ve ibadetlerini yapabilmeleri için mescit imkânımız bulunmaktadır.

Sınırsız internet, 24 saat sıcak su ve  22.45 e kadar çay ve  kahve için sıcak su imkânımız vardır.


Deneyimli mutfak kadromuzla sabah ve akşam olmak üzere iki öğün yemek hizmeti vermekteyiz.Asude Konağı Kız Apartı olarak geçmişten aldığımz tecrübemizle öğrencilerimize daha huzurlu ve güvenli ortamı sunmak tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için çözüm odaklı anlayışımızla hizmetinizdeyiz. 


  • Nora Avm Yürüme Mesafesi 5 sk.
  • Üniversite Merkez Durak Yürüme Mesafesi 5 sk.
  • Şehrin en büyük parkı Kılıçaslan Park ve Yürüyüş Alanına 2 Dk.
  • çarşı Merkezine Yürüme Mesafesi 5 dk. 
  • Tüm Markaların bulunduğu kafeler caddesine Yürüme Mesafesi 5 dk.

Copyrigt © 2018 Asude Konağı Kız Apart ® Zümrüt Reklam Ajansı